לחץ על הכפתור כדי להדפיס את העמוד הנוכחי!

סודוקו להדפסה

סודוקו להדפסה

סודוקו - "מספר יחיד" הוא משחק יפני ותיק. הגרסה הראשונה שלו הופיעה בעיתון צרפתי בשנת 1895. וגרסה של המשחק במתכונת הנוכחית (כמו זאת שאנחנו מכירים כיום) ראתה אור ב-1979 באחד ממגזיני המחשבים הנחשבים באותם ימים "DELL".  עלהמצאה זו אחראי הארכיטקט הווארד גארנס. שלא בשכל, גארנס לא רשם פטנט על המשחק, וכתוצאה מכך הפטנט הפל לרישיון חופשי. ולכן זו הסיבה שכיום עיתונים מפרסמים בחופשיות את המשחק ולא משלמים לו - אף לא פרוטה אחת.

בישראל, "איפה שהכל מגיע באיחור", הסודוקו הופיע לראשונה בשנת 2005, לראשונה זה היה בירחון התשבצים "ניקוי ראש ענק". שם הוא הופיע בשם "תשע בריבוע", ולאחר מכן פשט בשאר העיתונים כפטריות שלאחר הגשם.

כיום ניתן למצוא משחקי סודוקו גם בעיתונים, מגזינים, ירחונים, אפליקציות וגם באינטרנט. באתר "מורדו סודוקו" מוצגים משחקי סודוקו להדפסה בשלוש רמות: קל, בינוני ומורדו קשה. בכל יום עולים לאתר צמד של משחקי סודקו מכל רמה. כמובן שתוכלו לבחור ברמה הרצויה בתפריט העליון, ולהדפיס זאת. אין ספק שזה יפעיל לכם את "השרירים במוח", יחדד לכם את הזיכרון, יעביר לכם את הזמן בנעימים, ומי יודע, אולי גם יהפוך אתכם לפותרי סודוקו אלופים !

לסודוקו להדפסה רמה קלה - לחצו כאן
לסודוקו להדפסה רמה בינונית - לחצו כאן
לסודוקו להדפסה רמה קשה - לחצו כאן